مرجع تخصصی خودرو های اروندی

 

طراحی ذهنی آئودی A1 را ببینید

گروه بین الملل: آئودی پس از عرضه سدان پرچم دار A8 تمرکز خود را بر رونمایی پنج مدل جدید در خط تولید خود تا پایان سال 2018 متمرکز خواهد کرد.

یکی از این خودروها نسل دید سوپرمینی A1 خواهد بود. کوچک ترین خودروی خط تولید آئودی سال آینده وارد نسل دوم خود می شود و به تازگی یک طراحی ذهنی از آن منتشر شده است.

به نظر می رسد آئودی در پی مجلل تر ساختن این مدل سوپرمینی خود برای نسل دوم است. A1 از سبک طراحی آشنایی بهره می برد که در A8 معرفی شده و در این طراحی ذهنی نیز به چشم می خورد. این خودرو دارای طراحی سقف معمولی خواهد بود در حالی که نسل اول آن دارای ساختار سقف دو بخشی است. جای آینه های کناری این خودرو نیز تغییر خواهد کرد. ستون C نسل جدید این خودرو نیز ساده تر خواهد شد.

قسمت جلوی این خودرو به جلوپنجره نمادین آئودی مجهز می شود در حالی که چراغ های جلوی آن زاویه دارتر از نسل قبلی A1 خواهند بود. شایعه شده است که A1 جدید تنها در ساختار پنج در ارائه می شود و نسخه دو در آن حذف می شود. بدنه بلندتر این خودرو به ایجاد فضای کابین بیش تر کمک خواهد کرد.

نسل دوم A1 بر اساس کوچک ترین نسخه از پلتفرم مدولار MQB ساخته خواهد شد. این خودرو با گزینه های موتور بنزینی و دیزلی توربوشارژ عرضه خواهد شد. نسخه عملکرد بالای S1 این خودرو نیز در دستور کار قرار دارد. البته نسخه هیبریدی شارژی نیز برای این آئودی کوچک رد نشده است چرا که این برند آلمانی دیر یا زود برنامه برقی سازی خود را پیش خواهد برد.

گمان می رود A1 جدید زمانی در سال آینده به عنوان مدل 2019 عرضه شود.


ارسال به دوستاننام فرستنده:
ایمیل فرستنده:
نام گیرنده:
ایمیل گیرنده:


 
mail print pdf doc
0
rate rate
0

تاریخ: یک شنبه 25 تیر 1396     بازدید ها: 120     دسته: اخبار خودروی خارجی     
منبع : خبرخودرو
1:
 

 
             

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به رادرایانه  می باشد.

   
طراحی و پیاده سازی: راد رایانه