مرجع تخصصی خودرو های اروندی

 

برند جنسیس به کوپه ها و شاسی بلندها روی می آورد

گروه بین الملل: ثبت نام های جدید حاکی از آن است که برند لوکس جنسیس تصمیم دارد تعدادی شاسی بلند و کوپه را عرضه کند که در کنار G80 و G90 به فروش برساند.

این نام های ثبت شده نشان می دهند که شاسی بلندهای جنسیس دارای حروف GV خواهند بود که با عددی همراه می شود که سایز خودرو را نشان می دهد. این خودروساز اوایل سال جاری شاسی بلند GV80 خود را به صورت یک کانسپت معرفی کرد و به تازگی نیز نام های GV60 و GV70 را به ثبت رسانده است. به نظر می رسد جنسیس با ثبت این نام ها در پی تولید دو شاسی بلند کوچک تر از GV80 است.

نام های ثبت شده توسط این خودروساز هم چنین نشان می دهند که جنسیس در پی معرفی مدل های کوپه اسپرت با نام GT است که باز هم عددی دو رقمی در ادامه آن ها قرار می گیرد تا سایز یا جایگاه خودرو در طیف مدل ها را نشان دهد. این خودروساز نام های GT60، GT70، GT80 و GT90 را به ثبت رسانده است.

جنسیس قبلا اعلام کرده بود که تا سال 2020 پنج مدل متفاوت را به فروش خواهد رساند. برنامه محصول درز کرده این خودروساز حاکی از آن است که این خط تولید شامل سدان های لوکس G80 و G90 کنونی، سدان G70، یک شاسی بلند متوسط، یک کراس اوور کوچک تر و کوپه تقریبا لوکس GT70 خواهد بود.


ارسال به دوستاننام فرستنده:
ایمیل فرستنده:
نام گیرنده:
ایمیل گیرنده:


 
mail print pdf doc
0
rate rate
0

تاریخ: جمعه 30 تیر 1396     بازدید ها: 929     دسته: اخبار خودروی خارجی     
منبع : خبرخودرو
1:
 

 
             

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به رادرایانه  می باشد.

   
طراحی و پیاده سازی: راد رایانه