مرجع تخصصی خودرو های اروندی

 

رنگ مشکی، قیمت این فراری را به ۱۴ میلیارد تومان رساند

تنها دو مدل از این فراری F50 در رنگ مشکی به آمریکا ارسال شده‌اند. یکی از این فراری‌های مشکی پیشتر تصادف کرده است. هرچند این خودرو قابل تعمیر است اما تنها یک مدل از این فراری‌های مشکی سالم و آسیب ندیده باقی مانده است.

،اکثریت فراری‌هایی که تا کنون در جهان به فروش رسیده‌اند، قرمز رنگ بوده‌اند. در واقع ۳۰۲ دستگاه از ۳۴۹ فراری تولیدی در جهان به رنگ قرمز هستند که نام جهانی آن روسوکورسا است. این رنگ قرمز بیشتر برای خودروهای مسابقه‌ای مورد استفاده قرار می گیرد. ۸ دستگاه از این خودروها نیز در رنگی با نام بین‌المللی روسوبارچتا که قرمزی تیره‌تر از اولیست ساخته شده‌اند.

تنها دو مدل از این فراری F50 در رنگ مشکی به آمریکا ارسال شده‌اند. یکی از این فراری‌های مشکی پیشتر تصادف کرده است. هرچند این خودرو قابل تعمیر است اما تنها یک مدل از این فراری‌های مشکی سالم و آسیب ندیده باقی مانده است.

به جز مسئله رنگ این فراری از همان عناصر مکانیکی ۳۴۹ دستگاه دیگر بهره می‌برد. این خودرو یه یک موتور ۴٫۷ لیتری V12 با ۵۲۰ اسب‌بخار مجهز است. یک سامانه انتقال قدرت ۶ سرعته نیز با موتور هماهنگ شده است. شاسی و بدنه فیبر کربنی نیز از مشخصه‌های این خودرو است. این خودرو در ۳٫۶ لیتر به شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر رسیده و با بیشینه سرعت ۳۲۱ کیلومتر به حرکت خود ادامه می‌دهد.

با وجود بیش کارکرد بیش از ۲۰۰۰ مایل انتظار می‌رود این خودروی منحصر به فرد در حراجی آریزونا در هفته‌های آینده بین ۳ تا ۳٫۵ میلیون دلار فروش رود. این عدد با توجه به قیمت روز دلار در کشور حدود ۱۴ میلیارد تومان برآورد می‌شود.


ارسال به دوستاننام فرستنده:
ایمیل فرستنده:
نام گیرنده:
ایمیل گیرنده:


 
mail print pdf doc
0
rate rate
0

تاریخ: چهار شنبه 08 دی 1395     بازدید ها: 295     دسته: اخبار خودروی خارجی     
منبع : عصر ایران
1:
 

 
             

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به رادرایانه  می باشد.

   
طراحی و پیاده سازی: راد رایانه