مرجع تخصصی خودرو های اروندی

 

نیسان لیف جدید بدون پوشش دیده شد

گروه بین الملل: نیسان لیف مدل 2018 در حال فیلمبرداری تبلیغاتی بوده اما هیچ کس فکر نمی کرد که یک توریست نروژی تصاویری از این خودرو را از پنجره اتاق خود ثبت کند.

 تصاویر درز کرده از این خودرو نسل بعدی لیف را کاملا بدون پوشش استتاری در بارسلونای اسپانیا نشان می دهند که در حال فیلمبرداری تبلیغاتی بوده است. این تصاویر لیف بدون پوشش استتاری را نشان می دهند که بدنه ای جذاب تر از مدل کنونی آن دارد.

لیف 2018 که همچنان سبک هاچ بک خود را حفظ کرده دارای ویژگی های پیشرفته ای است که نیسان طی ماه های اخیر به تدریج و با احتیاط برای رسانه ها معرفی کرده است. البته مدیریت نیسان از درز این تصاویر خشنود نخواهد شد.

بدنه پیازی شکل و ظاهر شبیه به ماهی نسل اول نیسان حذف شده و با سقفی مشکی و قسمت جلوی بهتر جایگزین شده است. کناره های نسبتا صاف و سپر عقب بازطراحی شده این خودرو به بیننده القا می کنند که لیف جدید تمام ایرودینامیک مورد نیاز خود را به دست می آورد. ایرودنیامک بهتر در این خودرو نیز با طیف حرکتی بیش تر برابر است.

اطلاعات کامل از طیف حرکتی و جزئیات لیف جدید پس از رونمایی رسمی آن در 6 سپتامبر منتشر خواهد شد. این هاچ بک کوچک با مدل هایی همچون شورلت بولت و مدل 3 تسلا رقابت خواهد کرد.

این مدل ارتقا یافته هم چنین به سیستم هدایت نیمه خودران ProPilot Assist نیسان مجهز می شود که وظیفه رانندگی را در موقعیت های متعددی بر عهده می گیرد البته این خودرو تمام خودران نیست.

یک ویژگی منحصر به فرد دیگر که در لیف جدید ارائه می شود e-Pedal است که رانندگی با یک پدال را ممکن می سازد. در حالی که نیسان تایید کرده همچنان پدال ترمز برای این خودرو وجود دارد، ترمز احیا شونده قوی خودرو به راننده اجازه می دهد تنها با برداشتن پا از روی پدال گاز، سرعت خودرو را کم کرده، آن را متوقف کند و یا در سراشیبی نگه دارد.


ارسال به دوستاننام فرستنده:
ایمیل فرستنده:
نام گیرنده:
ایمیل گیرنده:


 
mail print pdf doc
0
rate rate
0

تاریخ: شنبه 14 مرداد 1396     بازدید ها: 993     دسته: اخبار خودروی خارجی     
منبع : خبرخودرو
1:
 

 
             

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به رادرایانه  می باشد.

   
طراحی و پیاده سازی: راد رایانه