مرجع تخصصی خودرو های اروندی

 

اعمال برخی سیاست های اصولی به منظور کاهش قیمت نهایی خودرو

یک کارشناس صنعت خودرو کشور در رابطه با تاثیر نرخ مواد اولیه در افزایش قیمت نهایی خودرو گفت: نرخ مواد اولیه مسلما تاثیر مستقیمی بر قیمت نهایی خودرو دارد بنابراین برای کاهش قیمت نهایی خودرو باید سیاستگذاری های تولید بر محور کاهش هزینه های سربار باشد.

بهروز مشهدی در گفتگو با خبرنگار خبرخودرو با اشاره به اهمیت اعمال سیاست های اصولی بر کاهش قیمت نهایی خودرو افزود: خودروسازان باید به مسئله قیمت نهایی خودرو توجه لازم را داشته باشند و با اعمال سیاست های اصولی تلاش خود را برای کاهش هزینه های سربار و قیمت نهایی محصول تولیدی داشته باشند همچنین شرایط اقتصادی کشور و توان خرید مصرف کنندگان را مد نظر قرار دهند.

وی با اشاره به لزوم رشد و توسعه صادرات در صنعت خودروسازی اظهار داشت: لازمه رشد و توسعه صادرات در صنعت خودروسازی افزایش توان رقابت پذیری خودروهای داخلی از نظر قیمت و کیفیت است.

وی در ادامه اذعان داشت: تا زمانی که قیمت و کیفیت خودروهای داخلی رقابتی نشود و برای تولید خودروها از تکنولوژی ها و فناوری های نوین جهانی استفاده نگردد صنعت خودروسازی ایران هیچگونه پیشرفتی نداشته و راندمان تولید نیز تقلیل خواهد یافت.

این کارشناس صنعت خودرو کشور با اشاره به عوامل موثر در افزایش توان صادراتی و رشد صنعت خودروسازی کشور ابراز داشت: کاهش هزینه های سربار، استفاده از نیروهای انسانی کارآمد، افزایش ساعات کاری مفید در خط تولید و حمایت دولت و بانک ها از جمله عوامل موثر در افزایش توان صادراتی کشور در عرصه صنعت خودروسازی هستند.

 


ارسال به دوستاننام فرستنده:
ایمیل فرستنده:
نام گیرنده:
ایمیل گیرنده:


 
mail print pdf doc
0
rate rate
0

تاریخ: چهار شنبه 01 شهریور 1396     بازدید ها: 6541     دسته: اخبار داخلی خودرو     

 

 
             

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به رادرایانه  می باشد.

   
طراحی و پیاده سازی: راد رایانه