مرجع تخصصی خودرو های اروندی

 

مرسدس AMG G63 مدل 2018 فاش شد

گروه بین الملل: مرسدس بنز کلاس G بار دیگر در حال تست دیده شده اما این بار دارای جلوپنجره Panamericana از همتاهای AMG خود بوده است.

کلاس G که در مدل های AMG G63 یا G65 تست می شود دارای طراحی نزدیک تر به همتایان AMG خود خواهد بود در حالی که قبلا جلوپنجره ای ساده تر برای آن در نظر گرفته شده بود. جلوپنجره Panamericana در بسیاری از دیگر مدل های مرسدس نیز دیده می شود که قسمت های عمودی آن دارای روکش کرومی هستند که به AMG GT R شباهت دارد. اگزوزهای Side-exit این خودرو که از نسل قبلی آن گرفته شده اند نشان دهنده AMG بودن این مدل هستند.

این شاسی بلند عضلانی با روشنایی LED جدید در قسمت های جلو و عقب دیده می شود. عناصر پروژکتوری نیز در لنزهای چراغ های جلوی این خودرو دیده می شوند در حالی که چراغ های عقب آن دارای چراغ های قرمز گرد جدید هستند. تغییرات دیگری نیز در بدنه این خودرو اعمال شده که از سال 1979 تا حد زیادی بی تغییر باقی مانده بود.

این مدل جدید همچون نسل های قبلی کلاس G دارای بدنه به سبک قدیمی مشابه روی شاسی هایی با محور عقب اکتیو خواهد بود. اما چنان چه از گلگیرهای برجسته تر مشهود است، این خودروی جدید دماغه ای عریض تر خواهد داشت که به ایجاد فضای کابین بیش تر کمک می کند. مرسدس کابین این مدل جدید را به جدیدترین سیستم سرگرمی و تریم ها مجهز خواهد کرد.

مرسدس کلاس G مدل 2018 به جدیدترین موتور تواین توربوشارژ 4.0 لیتری V8 مرسدس مجهز خواهد شد که اولین بار در AMG GT معرفی شد. گمان می رود این موتور جایگزین نسخه 5.5 لیتری مدل V8کنونی این خودرو شود.

هم چنین این مدل موتور ممتاز توربوشارژ 6.0 لیتری V12 خود را حفظ خواهد کرد.

گمان می رود کلاس G به روز شده اواخر سال جاری رونمایی جهانی شود.


ارسال به دوستاننام فرستنده:
ایمیل فرستنده:
نام گیرنده:
ایمیل گیرنده:


 
mail print pdf doc
0
rate rate
0

تاریخ: چهار شنبه 01 شهریور 1396     بازدید ها: 959     دسته: اخبار خودروی خارجی     

 

 
             

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به رادرایانه  می باشد.

   
طراحی و پیاده سازی: راد رایانه