مرجع تخصصی خودرو های اروندی

 

طراح ذهنی سوزوکی ارتیگا مدل 2018 را ببینید

گروه بین الملل: سوزوکی ارتیگا که در سال 2012 معرفی شد با فروش بیش از 300 هزار دستگاه تاکنون به موفقیتی قابل توجه برای این خودروساز در هند تبدیل شده است.

ماروتی سوزوکی سال آینده مدل نسل دوم این خودرو را با طراحی کاملا جدیدی معرفی خواهد کرد. به تازگی یک طراحی ذهنی از سوزوکی ارتیگای جدید منتشر شده است.

سوزوکی و ماروتی هند بی شک با نسل بعدی ارتیگا را با ظاهری معمولی تر عرضه می کنند. البته قسمت جلوی این خودرو به اندازه طراحی ذهنی آن تهاجمی نخواهد بود. طراحی ذهنی از سوزوکی ارتیگا اسپرت با قسمت جلو و رینگ های گرفته شده از سوزوکی سویفت اسپرت 2017 با سقفی شیب دار تکمیل می شود. می توان انتظار داشت نسل دوم ارتیگا Drezza نیز از چنین طراحی بهره ببرد.

ارتیگای کنونی بر اساس نسخه کشیده ای از پلتفرم نسل قبلی سویفت بهره می برد. ارتیگا 2018 از نسخه کشیده تر پلتفرم HEARTECT سویفت جدید بهره خواهد برد. سویفت بازطراحی شده 120 کیلوگرم سبک تر بوده و 20 میلی متر فاصله بیش تری بین دو محور خواهد داشت. ارتیگای جدید نیز کاهش وزن قابل توجهی داشته و جای پای بیش تری برای سرنشینان جلو و عقب خواهد داشت. این خودرو از موتور 1.5 لیتری دیزلی و 1.5 لیتری بنزینی مشترک با فیس لیفت سیاز بهره خواهد برد.


ارسال به دوستاننام فرستنده:
ایمیل فرستنده:
نام گیرنده:
ایمیل گیرنده:


 
mail print pdf doc
0
rate rate
0

تاریخ: چهار شنبه 01 شهریور 1396     بازدید ها: 1478     دسته: اخبار خودروی خارجی     

 

 
             

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به رادرایانه  می باشد.

   
طراحی و پیاده سازی: راد رایانه