مرجع تخصصی خودرو های اروندی

 

بی ام و M5 مدل 2018 رونمایی شد

گروه بین الملل: بی ام و M5 مدل 2018 پس از درز تصاویر و انتشار تیزرهای مختلف سرانجام رونمایی رسمی شد.

 اگر تمام تصاویر درز کرده، تیزرها و اطلاعات فاش شده از این خودرو را دیده باشید چیز زیادی برای غافلگیری باقی نمانده است. چنان چه انتظار می رفت این سدان اسپرت از موتور 4.4 لیتری بای توربو V8با قدرت 600 اسب بخار و گشتاور 553 فوت پوند بهره می برد که به شتاب صفر تا صد 3.4 ثانیه کمک می کند و بیشینه سرعت 250 کیلومتر بر ساعت را فراهم می سازد. یک بسته ارتقایی M Driver نیز به عنوان آپشن برای این خودرو ارائه می شود که می تواند بیشینه سرعت آن را به 304 کیلومتر بر ساعت برساند.

این خودرو هم چنین اولین بی ام و M5 است که برای اولین بار به صورت استاندارد با ساختار چهار چرخ فعال xDrive عرضه می شود. دیفرانسیل M اکتیو روی محور عقب این خودرو نیز کاملا متغیر کار می کند و قابلیت قفل شدن بین صفر تا 100 درصد را دارد.

در نتیجه این امر، راننده می تواند به پنج ساختار مختلف مبتنی بر حالت های DSC و M xDriveدسترسی داشته باشد. در واقع راننده می تواند خودرو را به ساختار دیفرانسیل عقب کامل تغییر دهد.

به موتور این خودرو یک گیربکس تیون شده مخصوص هشت سرعته M Steptronic با Drivelogic متصل شده است. راننده هم چنین می تواند سه حالت مختلف را برای سیستم کنترل دمپر Variable این خودرو انتخاب کند که شامل کامفورت، اسپرت و اسپرت پلاس است. جای تعجب نیست که سیستم تعلیق این خودرو نیز در نوربورگرینگ تیون شده و دو دکمه روی فرمان می توانند برای ذخیره ساختارهای متشکل از تمایل راننده برای موتور، گیربکس، سیستم تعلیق و حالت های M xDrive، حالت DSC  و تنظیمات نمایشگر بالای سر استفاده شوند.


ارسال به دوستاننام فرستنده:
ایمیل فرستنده:
نام گیرنده:
ایمیل گیرنده:


 
mail print pdf doc
0
rate rate
0

تاریخ: چهار شنبه 01 شهریور 1396     بازدید ها: 1789     دسته: اخبار خودروی خارجی     

 

 
             

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به رادرایانه  می باشد.

   
طراحی و پیاده سازی: راد رایانه