مرجع تخصصی خودرو های اروندی

 

سوء استفاده از آشفتگی بازار و افزایش بی منطق قیمت وارداتی ها

رئیس اتحادیه نمایشگاه داران با توجه به طولانی شدن توقف ثبت سفارش از سوء استفاده برخی از شرکتها از بازار خودروهای وارداتی خبر داد و گفت : متاسفانه ممنوعیت دو ماهه ثبت سفارش باعث شده برخی از شرکتهای رسمی واردکننده از آشفتگی بازار خودروهای خارجی استفاده و قیمت ها را بیش از حد افزایش دهند و یا در تحویل خودروهای پیش فروشی به مشتریان بد قولی نمایند به طوری که سفارش ها را گاها با تاخیرهای بیش از 12 ماهه به مشتریان تحویل می دهند.

سعید موتمنی در گفتگو با خبرنگار خبر خودرو ، اظهار داشت : توقف یک شبه عرضه ، موجب بر هم خوردن تنظیم بازار وارداتی ها شده و باید هر چه سریعتر فکری برای سامان بخشی به بازار وارداتی ها شود .

وی گفت : متاسفانه به دلیل طولانی شدن ممنوعیت ثبت سفارش و افزایش بی منطق قیمت ها ، بازار خرید وفروش وارداتی ها قفل شده است.

وی تصریح کرد : مسلما زمانی که عرضه کاهش یابد هر کالایی در بازار ارزش پیدا می کند به طوری که در هفته های اخیر با ایجاد بازار سیاه در خودروهای وارداتی ، قیمت ها افزایش زیادی یافته و از قیمت های واقعی فراتر رفته است.

رئیس اتحادیه نمایشگاه داران اتومبیل اظهار داشت : متاسفانه بازار خودروهای وارداتی با آشفتگی در قیمت مواجه شده است و هر کسی اقدام به ارائه نرخ جدید در بازار می کند و مصرف کننده نیز در این بازار بلاتکلیف است .

موتمنی در ادامه با توجه به افزایش کلاهبرداری های صورت گرفته در پیش فروش برخی خودروهای خارجی ، گفت : در چنین بازاری انتظار می رود که با توجه به اطلاع رسانی ها ، مشتریان توجه بیشتری نموده  و با آگاهی نسبت به خرید خودرو اقدام نمایند.

وی تاکید کرد : مسلما عرضه هر کالایی ارزان تر از نرخ واقعی ، مشکلی را به دنبال خواهد داشت و باید خریداران خودروهای خارجی در این زمینه دقت نمایند.

 

 


ارسال به دوستاننام فرستنده:
ایمیل فرستنده:
نام گیرنده:
ایمیل گیرنده:


 
mail print pdf doc
0
rate rate
0

تاریخ: سه شنبه 14 شهریور 1396     بازدید ها: 1065     دسته: اخبار داخلی خودرو     

 

 
             

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به رادرایانه  می باشد.

   
طراحی و پیاده سازی: راد رایانه