مرجع تخصصی خودرو های اروندی

 

رنو کپچر گران تر از داستر می شود

گروه بین الملل: رنوی هند در هفته جاری اعلام کرد که در سال جاری رنو کپچر را عرضه خواهد کرد.

اکنون در خبری جدید تایید شده است که چنان چه انتظار می رفت کپچر از نظر قیمتی در جایگاهی بالاتر از داستر قرار خواهد گرفت.

خبر قیمت بالای این خودرو توسط رئیس و مدیرعامل رنوی هند، Sumit Sawhney تایید شده است. وی اظهار داشت: "این شاسی بلند کامپکت پنج سرنشین با DNA کراس اوور محصولی ممتاز بوده و گران تر از داستر خواهد بود."

وی اطلاعات بیش تری را در این زمینه اعلام نکرد اما گمان می رود قیمت این خودرو از حدود 1 میلیون روپیه شروع شود. از طرف دیگر، داستر قیمتی بسیار پایین تر داشته و قیمت آن از 829 هزار روپیه شروع می شود.

رنو کپچر (Captur) مخصوص هند که سال گذشته به عنوان رنو Kaptur در روسیه معرفی شد دارای عناصر طراحی گرفته شده از رنو کپچر اروپایی است که بر أساس پلتفرم B رنو کلیو ساخته شده است. البته این خودرو از پلتفرم Logan/B0 ارزان قیمت داستر بهره می برد. اتحاد رنو نیسان این پلتفرم را به میزان زیادی در هند بومی سازی کرده است. گمان می رود موتورهای 106 اسب بخاری 1.5 لیتری H4K بنزینی و 110 اسب بخاری 1.5 لیتری dCi دیزلی رنو داستر در این کراس اوور شهری نیز ارائه شود.

رنو، کپچر مخصوص هند را با ویژگی هایی همچون چراغ های جلوی پروژکتوری، LEDهای دید در روز C شکل، رینگ های آلیاژی 17 اینچی، چراغ های عقب با لامپ های LED، آینه های کناری تاشوی خودکار، طرح رنگ بدنه و کابین دوگانه، کنترل دمای خودکار، سیستم سرگرمی Media Nav 3.0 با نمایشگر لمسی 7 اینچی و ناوبری، کروز کنترل و چهار کیسه هوا عرضه می کند. هم چنین این خودروساز طیفی از ویژگی های سفارشی سازی را نیز برای کپچر معرفی خواهد کرد.


ارسال به دوستاننام فرستنده:
ایمیل فرستنده:
نام گیرنده:
ایمیل گیرنده:


 
mail print pdf doc
0
rate rate
0

تاریخ: سه شنبه 14 شهریور 1396     بازدید ها: 3303     دسته: اخبار خودروی خارجی     

 

 
             

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به رادرایانه  می باشد.

   
طراحی و پیاده سازی: راد رایانه