مرجع تخصصی خودرو های اروندی

 

نیسان لیف 2018 سرانجام معرفی شد

گروه بین الملل: نیسان لیف مدل 2018 که اوایل سال آینده در ایالات متحده به فروش خواهد رسید، در توکیو رونمایی رسمی شد.

مشتریان بسیاری که در پی خرید خودرویی برقی هستند لیف جدید را با طیف حرکتی 241 کیلومتر و قیمت 29990 دلاری گزینه خوبی برای انتخاب خواهند دانست. نیروی این خودروی برقی از باطری 40 کیلووات ساعت و موتور برقی 80 کیلوواتی تامین می شود که قدرت 147 اسب بخار و گشتاور 236 فوت پوند تولید می کند. بیشینه سرعت این خودرو 140 کیلومتر بر ساعت اعلام شده است. نیسان وعده داده که مدلی سریع تر با قدرت بیش تر و بسته باطری بزرگ تر نیز در سال 2019 برای این خودرو عرضه خواهد شد.

شارژر 3 کیلوواتی این خودرو در حدود 8 ساعت عملکردی کامل داشته و شارژ 80 درصدی آن از طریق شارژری سریع در مدت 40 دقیقه امکان پذیر است. یک شارژر ارتقا یافته سطح 2 برای نسخه های S وSV این خودرو موجود بوده و در نسخه ممتاز SL آن به صورت استاندارد ارائه می شود.

نکته جذاب تر در این خودرو تکنولوژی نیمه خودران ProPilot Assist نیسان است که می تواند شتاب، ترمز و عملکرد فرمان خودرو را در حین حرکت در یک لاین بزرگراه کنترل کند. این تکنولوژی به سیستم پارک خودکار ProPilot Park و e-Pedal نیز متصل است.

کابین این خودرو در مقایسه با مدل قبلی آن کاملا ارتقا یافته و از نمایشگر تجهیزات TFT جدید شیک و سیستم سرگرمی 7 اینچی با اپل کارپلی و اندروید اتو بهره می برد. حتی مدل های پایین تر این خودرو به نمایشگری 6 اینچی مجهز خواهند شد.

نیسان اعلام کرده که لیف 2018 اوایل سال آینده در تمام 50 ایالت امریکا به فروش خواهد رسید.


ارسال به دوستاننام فرستنده:
ایمیل فرستنده:
نام گیرنده:
ایمیل گیرنده:


 
mail print pdf doc
0
rate rate
0

تاریخ: یک شنبه 19 شهریور 1396     بازدید ها: 1160     دسته: اخبار خودروی خارجی     

 

 
             

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به رادرایانه  می باشد.

   
طراحی و پیاده سازی: راد رایانه