مرجع تخصصی خودرو های اروندی

 

اخبار خودروی خارجی

از تاریخ:   تا تاریخ:

گروه بین الملل: قیمت و تغییرات اعمال شده در لند روور دیسکاوری 2018 اعلام شده است.
گروه بین الملل: مرسدس بنز استرالیا قیمت و جزئیات بومی وانت کلاس X را اعلام کرده است که در آوریل 2018 عرضه خواهد شد.
گروه بین الملل: رم قبل از معرفی وانتی کاملا جدید در سال آینده یک نسخه مخصوص دیگر از وانت پیکاپ سبک خود را معرفی کرده است.
گروه بین الملل: داتسون پس از حدود سه سال فعالیت، 100 هزارمین دستگاه خودروی خود را در کارخانه چنای ساخت.
گروه بین الملل: لوتوس به تازگی از Exige Cup 430 رونمایی کرد که آن را به عنوان خاص ترین Exige تاکنون معرفی می کند.
در شرایطی که بخش زیادی از بازار کشور در اختیار لنت های خارجی ، تنها 30 درصد از نیاز بازار توسط لنت های داخلی تامین می دهد این در حالی است پیش از این سهم تولیدات داخل بیش از این بود در همین راستا رئیس انجمن صنایع لنت ترمز و کلاچ معتقد است بخشی از لنت
در شرایطی که بخش زیادی از بازار کشور در اختیار لنت های خارجی ، تنها 30 درصد از نیاز بازار توسط لنت های داخلی تامین می دهد این در حالی است پیش از این سهم تولیدات داخل بیش از این بود در همین راستا رئیس انجمن صنایع لنت ترمز و کلاچ معتقد است بخشی از لنت
گروه بین الملل: نیسان لیف مدل 2018 اکنون در ژاپن به فروش می رسد و عرضه جهانی آن نیز به زودی آغاز خواهد شد.
گروه بین الملل: هنسی پرفورمانس Engineering پس از انتشار تیزرهای متعدد سرانجام از ونوم F5 جدید خود رونمایی کرد که ابرخودرویی 1000 اسب بخاری با بیشینه سرعت 484 کیلومتر بر ساعت است.
گروه بین الملل: شکی نیست که پورشه در بازار خودروی امروز یکی از شرکت های پیشرفته در زمینه تکنولوژی است.
گروه بین الملل: تصاویر درز کرده از بروشور فیس لیفت فورد اکواسپرت به تازگی منتشر شده اند.
گروه بین الملل: آستون مارتین هیچ صحبتی در مورد زمان رونمایی V8 ونتیج جدید نکرده است اما با توجه به این که تاکنون دو تصویر تیزر از این خودرو منتشر شده به نظر می رسد که معرفی رسمی آن نزدیک است.
گروه بین الملل : چندین خودروساز در حال سرمایه گذاری روی تکنولوژی ارتباطی خودرو به خودرو هستند ولی این سیستم که به اعتقاد خیلی ها می تواند جان بسیاری از انسان ها را نجات دهد، با مانعی بزرگ در مسیر خود روبرو شده است.
گروه بین الملل: Dyson، سازنده خلاق لوازم برقی انگلیسی، اخیرا اعلام کرده است که یک خوروی برقی کاملا متفاوت را خواهد ساخت که در سال 2020 به فروش می رسد.
گروه بین الملل: پورشه در سال 2019 مدل Mission E خود را در سراسر دنیا عرضه خواهد کرد.
گروه بین الملل: در ماه ژوئن گزارش شد که تویوتا نسل بعدی Rush را در سال 2018 روانه بازار اندونزی می کند.
گروه بین الملل : مسابقات رالی کراس به عنوان یک فرم جدید مسابقات اتومبیل رانی روز به روز محبوبیت بیشتری پیدا می کند و اکنون کار به جایی کشیده که در دو سوی اقیانوس اطلس، دو سری مسابقات رالی کراس مختلف داریم.
گروه بین الملل : سال ها پیش جنرال موتورز یک پلت فرم دیفرانسیل عقب برای خودروهای بزرگ به نام زِتا داشت.
گروه بین الملل : چند سال پیش فولکس واگن اعلام کرد که قصد دارد خود را به یکی از بزرگ ترین تولید کننده های خودروهای الکتریکی تبدیل کند.
گروه بین الملل : در حالی که شهرها و کشورهای بیشتری روز به روز برنامه های خود را برای منع تردد خودروهای دیزلی و بنزینی اعلام می کنند، ما فکر کردیم شاید فکر خوبی باشد تا نگاهی بیندازیم به لیست شهرها و کشورهایی که تاکنون برنامه خود برای این منظور را اعل
گروه بین الملل : خودروهای خودران نه تنها انقلابی در شیوه حمل و نقل بشر ایجاد خواهند کرد، بلکه بسیار اعتقاد دارند آن ها همچنین تغییرات زیادی در نحوه ساخت و ساز خانه ها و شهرهای ما نیز موجب خواهند شد.
گروه بین الملل : با توجه به سرعت بالای طراحی و ارائه مدل های ویژه آستون مارتین و زاگاتو و فروش بسیار خوب آن ها، قطعا زمان ارائه مدل بعدی نمی تواند خیلی طولانی باشد.
گروه بین الملل : مجموعه مدل های شاسی بلند فولکس واگن در حال حاضر شامل مدل های توارگ، تیگوان و تی راک می شود و از سال 2018، طبق گزارش ها یک عضو چهارم به نام تی کراس وارد این مجموعه خواهد شد.
گروه بین الملل: آئودی e-tron اخیرا در حال تست در جاده ها دیده شده است.
گروه بین الملل : شرکت LG Chem در راستای افزایش تقاضا برای تولید انبوه خودروهای الکتریکی قصد دارد بزرگ ترین کارخانه ساخت باتری لیتیوم یونی اروپا را سال آینده در این قاره افتتاح کند.

بیشتر...

 

 
             

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به رادرایانه  می باشد.

   
طراحی و پیاده‌سازی: راد رایانه